Ogłoszenia duszpasterskie 25.09.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- wtorek - wsp. św. Wincentego a Paulo,
- środa - wsp. św. Wacława, męcz.,
- czwartek - adoracja NS. o godz. 17.30 w intencji uproszenia powołań kapłańskich. Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała,
- piątek - wsp. św. Hieronima,
- sobota - I Sobota miesiąca, rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe o godz. 17.30. Zapraszam dorosłych, młodzież i dzieci wraz z rodzicami. Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w grudniu 2016.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Dziękuję poszczególnym rodzinom z ul. Barcińskiej i Krótkiej za złożoną ofiarę na rzecz malowania kościoła w kwocie 1.300 zł. Dziękuję też tym Parafiankom, które podjęły się tej kwesty. Dzisiaj zbiórka do puszek na rzecz poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu: w czwartek o godz. 17.00 spotyka się schola parafialna ,w piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż. R.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl Na naszej stronie prezentacja multimedialna związana z 65-leciem naszej parafii w oparciu o zdjęcia użyczone przez parafian.
7. Rodzice dzieci z klas II SP, którzy chcą przygotować dzieci do przystąpienia do sakramentu spowiedzi i komunii św. mogą zgłaszać się w zakrystii do końca miesiąca. Młodzież, z klas ponadgimnazjalnych, która w przyszłym roku pragnie przyjąć sakrament bierzmowania, może do końca miesiąca zgłaszać się w zakrystii.
8. W najbliższą sobotę Kancelaria Parafialna będzie czynna, wyjątkowo, od godz. 12.00 - 14.00.
9.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w październiku zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.