Ogłoszenia duszpasterskie 02.10.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- zapraszam do wzięcia udziału w nabożeństwach różańcowych, dorosłych, młodzież i dzieci wraz z rodzicami, w dni powszednie października o godz. 17.30. W niedzielę odmawiamy różaniec przed sumą. W kościołach pomocniczych według ustalonej już tradycji.
- wtorek - wsp. św. Franciszka z Asyżu,
- środa - wsp. św. Faustyny Kowalskiej,
- czwartek - adoracja NS. o godz. 17.30 w intencji uproszenia powołań kapłańskich. Jest to I
Czwartek miesiąca.
- piątek - I Piątek miesiąca. O godz. 9.00 odwiedziny duszpasterskie chorych z terenu naszej parafii. Spowiedź pierwszopiątkowa o godz. 16.30, w tym dniu przypada też wsp. NMP Różańcowej,
- niedziela - w tym dniu przypada już XVI Dzień Papieski, który obchodzimy pod hasłem "Bądźcie świadkami miłosierdzia". Jak co roku kwesta poprowadzona przez młodzież na rzecz stypendiów z Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia". PZC przygotował tradycyjnie już możliwość nabycia tzw. "Kremówek papieskich" po Mszach św.
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w styczniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. W następną niedzielę przypada II niedziela miesiąca.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu: w czwartek o godz. 17.00 spotyka się schola parafialna ,w piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę na sumie poświęcenie różańców dzieciom z klas III SP i następnie spotkanie z rodzicami.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl Na naszej stronie prezentacja multimedialna związana z
65-leciem naszej parafii w oparciu o zdjęcia użyczone przez parafian.
7. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Domacyńskiego Ośrodka Spotkań zaprasza na różaniec w intencji Świata i Polski, 09.10. 2016 na godz. 15.00 do Domacyna. Okazją jest XXI rocznica poświęcenia figury NMP Królowej Świata.
8. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Gajda, zam. w Sianożętach i Magdalena Przewozikowska z Dygowa. Zap. I.
9.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w październiku zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.