Ogłoszenia duszpasterskie 09.10.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- niedziela - dzisiaj przypada XVI Dzień Papieski, który obchodzimy pod hasłem "Bądźcie świadkami miłosierdzia". Jak co roku jest prowadzona kwesta przez młodzież na rzecz zdobycia środków na stypendia Fundacji "Dzieło Nowego Tysiąclecia". PZC przygotował tradycyjnie już możliwość nabycia tzw. "Kremówek papieskich" po Mszach św.
- zapraszam do wzięcia udziału w nabożeństwach różańcowych, dorosłych, młodzież i dzieci wraz z rodzicami, w dni powszednie października o godz. 17.30. W niedzielę odmawiamy różaniec przed sumą. W kościołach pomocniczych według ustalonej już tradycji.
- czwartek - adoracja NS. o godz. 17.30 w intencji uproszenia powołań kapłańskich. Wsp. bł. Honorata Koźmińskiego,
- sobota - wsp. św. Teresy z Avila.
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w styczniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu: we wtorek o godz. 18.30 spotyka się PZC, w czwartek o godz. 17.00 spotyka się schola parafialna ,w piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas II, którzy wyrazili chęć przygotowania swoich dzieci do przyjęcia sakramentu spowiedzi i komunii świętej.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Gajda, zam. w Sianożętach i Magdalena Przewozikowska z Dygowa. Zap. II.
8..Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w październiku zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.