Ogłoszenia duszpasterskie 16.10.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- zapraszam do wzięcia udziału w nabożeństwach różańcowych, dorosłych, młodzież i dzieci wraz z rodzicami, w dni powszednie października o godz. 17.30. W niedzielę odmawiamy różaniec przed sumą. W kościołach pomocniczych według ustalonej już tradycji.
- poniedziałek - wsp. św. Ignacego z Antiochii,
- wtorek - święto św. Łukasza Ewangelisty,
- czwartek - adoracja NS. o godz. 17.30 w intencji uproszenia powołań kapłańskich. Wsp. św. Jana Kantego,
- piątek - wsp. bł. Jakuba Strzemię,
- sobota - wsp. św. Jana Pawła II , papieża,
- niedziela - obchodzona jest jako Niedziela Misyjna.
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w styczniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Dziękuję ofiarodawcy za ofiarę w wysokości 100 zł. z przeznaczeniem na pokrycie kosztów związanych z malowaniem kościoła.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas II, którzy wyrazili chęć przygotowania swoich dzieci do przyjęcia sakramentu spowiedzi i komunii świętej, w czwartek o godz. 17.00 spotyka się schola parafialna ,w piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę spotkania z kandydatami do bierzmowania i ich rodzicami po sumie.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Jak każdego roku w listopadzie w sposób szczególny modlimy się w intencji naszych zmarłych Przy wyjściu z kościoła zostały wyłożone karty wypominkowe. Jak co roku zwracam się z prośbą, aby zaznaczyć na wypominkach z jakiej pochodzą ulicy, ta wskazówka jest potrzebna , by można ułożyć nabożeństwo wypominkowe w parafii według ulic czy miejscowości. Dziękuję za zrozumienie. Przypominam, że procesja na cmentarz z racji Dnia Zadusznego odbędzie się 2 listopada po Mszy św. o godz. 18.00. W Dygowie 1 listopada procesji na cmentarz nie będzie. Przypominam, że jest to Uroczystość Wszystkich Świętych.
8. Kurs dla fotografów zostanie poprowadzony w Koszalinie 19 listopada w siedzibie Caritas Diecezji. Chętnych zapraszam, aby najpierw zgłosili się w Biurze Parafialnym.
9.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w październiku zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.