Ogłoszenia duszpasterskie 06.11.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- nabożeństwo wypominkowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a po nim Msza św. wieczorna. W tym tygodniu wyjątkowo wypominki z piątku z uwagi na Święto Niepodległości, zostaną odczytane w czwartek
- środa - Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki na Lateranie.
- czwartek - wsp. św. Leona Wielkiego, adoracja NS. o godz. 17.30 w intencji uproszenia powołań kapłańskich,
- piątek - w tym dniu przypada 98 rocznica Odzyskania Niepodległości. Msza św. zostanie odprawiona o godz. 12.30. Młodzież przygotowała krótką prezentację. Po sumie złożenie kwiatów pod pomnikiem i obeliskiem. Na mocy dyspensy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w lutym 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela miesiąca. W tym dniu będziemy gościć kleryka z WSD w Koszalinie, który będzie kwestował do puszki na rzecz tej uczelni.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu: we wtorek po mszy wieczornej spotyka się PZC, w czwartek o godz. 17.00 spotyka się schola parafialna ,w piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów. W niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami klas III SP.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Kurs dla fotografów zostanie poprowadzony w Koszalinie 19 listopada w siedzibie Caritas Diecezji. Chętnych zapraszam, aby najpierw zgłosili się w Biurze Parafialnym.
8.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w listopadzie zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. Do wieczności odeszła śp. Helena Dominowska, l. 70 z Pustar oraz śp. Franciszek Jankowski, l. 80 ze Stojkowa. Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w poniedziałek o godz. 15.00 w
kościele parafialnym. RiP.