Ogłoszenia duszpasterskie 13.11.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- nabożeństwo wypominkowe od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a po nim Msza św. wieczorna.
- czwartek - wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, adoracja NS. o godz. 17.30 w intencji uproszenia powołań kapłańskich,
- piątek - wsp. bł. Karoliny Kózkówny, m. i dz.
- sobota wsp. bł. Salomei, dz.,
- niedziela - Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Zakończenie Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia. Dokonamy aktu zawierzenia naszej ojczyzny Jezusowi Chrystusowi Królowi i naszemu Panu.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w lutym 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Gościć kleryka z WSD w Koszalinie, który kwestuje do puszki na rzecz tej uczelni.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisuak po sumie z rodzicami klas III SP. We wtorek po mszy wieczornej spotyka się PZC, w czwartek o godz. 17.00 spotyka się schola parafialna ,w piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów. W niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami klas II SP.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Kurs dla fotografów zostanie poprowadzony w Koszalinie 19 listopada w siedzibie Caritas Diecezji. Chętnych zapraszam, aby najpierw zgłosili się w Biurze Parafialnym.
8.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w listopadzie zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.