Adwentowe Czuwania Młodych

Tradycją naszej diecezji stały się Adwentowe Czuwania Młodych, które gromadzą młodzież na wspólnej modlitwie i są kontynuacją wrześniowego spotkania w Skrzatuszu. Zapraszamy duszpasterzy i młodzież z sąsiednich dekanatów do uczestnictwa w czuwaniach. Niech grudniowe spotkanie wpisze się na stałe w adwentowy program duszpasterski parafii/szkoły.  W najbliższych dniach dotrą na parafie plakaty oraz zaproszenia, które prosimy przekazać i odczytać w parafiach i szkołach.Nad oprawą muzyczną czuwa ks. prob. Arkadiusz Oslislok z zespołem.
Miejsca Adwentowych Czuwań Młodych w naszej diecezji:
2.12. (piątek) godz. 20.00 Złocieniec (kościół pw. Wniebowzięcia N.M.P)
3.12. (sobota) godz. 20.00 Szczecinek (kościół pw. Narodzenia N.M.P)
9.12. (piątek) godz. 20.00 Kołobrzeg (bazylika)
10.12. (sobota) godz. 20.00 Piła (kościół pw. N.M.P. Wspomożycielki) Czarne (kościół pw. św. Józefa)
16.12. (piątek) godz. 20.00 Słupsk (kościół pw. N.M.P Królowej Różańca) Świdwin (kościół pw. M.B.Nieustającej Pomocy)
17.12. (sobota) godz. 20.00 Koszalin (katedra)