Ogłoszenia duszpasterskie 20.11.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- nabożeństwo wypominkowe jeszcze w tym tygodniu: od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a po nim Msza św. wieczorna.
- niedziela - dzisiaj przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.  Po sumie wystawienie NS, litania do NSPJ i akt poświęcenia. Dzisiaj przypada zakończenie Nadzwyczajnego Roku Miłosierdzia.
- poniedziałek - wsp. Ofiarowania NMP,
- wtorek - wsp. św. Cecylii,
- czwartek - wsp. św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy, adoracja NS. o godz. 17.30 w intencji uproszenia powołań kapłańskich,
- niedziela - w przyszłą niedzielę przypada  I Niedziela Adwentu. Poświęcenie opłatków na stół wigilijny na Mszy św. o godz. 8.00. Zgodnie ze zwyczajem, opłatki do naszych domów, przyniesie p. Jan - organista. W tym dniu p. Jan  zaniesie opłatki do mieszkańców Czernina. Rozpocznie od strony szosy kołobrzeskiej o godz. 15.00 i następnie Kol. Czernin od strony Bard. Rekolekcje adwentowe rozpoczną się 4 grudnia ( II Niedziela Adwentu).
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w lutym 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie z rodzicami klas II SP, w czwartek o godz. 17.00 spotyka się schola parafialna ,w piątek nie ma zbiórki dla ministrantów. W niedzielę po sumie spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. W tym roku organizujemy pod patronatem PZC akcję: "Pusta choinka". Tym razem będziemy mogli przygotować prezenty dla osób dorosłych, ale samotnych. Włączymy się też w zabawę ku czci św. Mikołaja, która będzie miała miejsce 4 grudnia. Już dzisiaj w imieniu PZC proszę Parafian, aby na ten dzień upiec ciasta.
8. W przyszłą niedzielę PZC kwestuje na rzecz sfinansowania wydatków związanych z kosztami leczenia potrzebującym z terenu naszej parafii.
9.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w listopadzie zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.