Ogłoszenia duszpasterskie 04.12.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
niedziela - dzisiaj rozpoczynamy rekolekcje adwentowe. Prowadzi je ks. Adam Falewicz z Lublina. Plan rekolekcji... .
-  Msze św. "Roraty". Odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. Zapraszam Parafian do wzięcia udziału w  roratach, które są bardzo pomocne w  przygotowaniu się do świąt Bożego Narodzenia.
- środa -  wsp. świętego Ambrożego,
- czwartek - uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Nabożeństwo dla osób, który przyjęły szkaplerz o godz. 17.30,
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w lutym 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Dziękuję w imieniu WSD za zebraną kwotę w dniu 13 listopada w kwocie: 1.141,50. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela miesiąca.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie ze wspólnotą Ż. R., w czwartek o godz. 17.00 spotyka się schola parafialna ,w piątek o 17.00 zbiórka dla ministrantów. W niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami klas III SP. Nauka dla rodziców i chrzestnych w piątek 16.12. 2016 r. o godz. 19.00..
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. W tym roku organizujemy pod patronatem PZC akcję: "Pusta choinka". Tym razem będziemy mogli przygotować prezenty dla osób dorosłych, ale samotnych. Włączamy się też w zabawę ku czci św. Mikołaja, która będzie się dzisiaj w Zespole Szkół w Dygowie o godz. 15.30.  
8. PZC rozprowadza świece na stół wigilijny.
9. Dzisiaj po południu, p. Jan,  zaniesie opłatki do mieszkańców ul. Kolejowej, Bukowej, Brzozowej, Miodowej, Świerkowej, Zielonej, Wiosennej. W poniedziałek, ul. Krótka od godz. 16.30 i ul. Diamentowa. We wtorek ul. Kołobrzeska od strony Czernina tzw. "Woliłąka" od godz. 16.30. W środę ul. Barcińska od godz. 17.00 i ul. Główna. W czwartek ul. Ogrodowa od godz. 17.00. W piątek ul. Łukowa od godz. 17.00. W sobotę ul. Kołobrzeska, od p. Klasińskich do stacji paliw, od godz. 16.00
10.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w grudniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
11. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Obuchowski, kaw. zam. w Kołobrzegu i Jolanta Julia Majcher, panna, zam. w Stramniczce, zap. I.