Ogłoszenia duszpasterskie 11.12.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
-  Msze św. "Roraty". Odprawiane są od poniedziałku do soboty o godz. 18.00. Zapraszam Parafian do wzięcia udziału w  roratach, które są bardzo pomocne w  przygotowaniu się do świąt Bożego Narodzenia.
- wtorek - wsp. św. Łucji,
- środa -  wsp. świętego Jana od Krzyża,
- czwartek - adoracja N.S. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 17.30,
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w lutym 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką „G N” .
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie z rodzicami dzieci z klas III SP, we wtorek o godz. 19.00 spotyka się PZC, w czwartek o godz. 17.00 spotyka się schola parafialna .W piątek nauka dla rodziców i chrzestnych o godz. 19.00 w kościele. W niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami klas II SP.
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. W tym roku organizujemy pod patronatem PZC akcję: "Pusta choinka". Tym razem będziemy mogli przygotować prezenty dla osób dorosłych, ale samotnych.
8. PZC rozprowadza świece na stół wigilijny.
9. Opłatki są jeszcze do nabycia u p. Jana - organisty. Dziękuję za życzenia składane przy okazji roznoszenia opłatków.
10. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Dygowo na kiermasz świąteczny, który odbędzie się  w niedzielę 18 grudnia na Placu Wolności w Dygowie. Kiermasz rozpocznie się o godzinie 15:30, na którym nie będzie brakowało własnoręcznie robionych stroików, ciast oraz stoisk z potrawami. W trakcie kiermaszu odbędzie uroczyste zapalenie lampek na choince, która stać będzie na naszym placu.
11.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w grudniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
12. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Obuchowski, kaw. zam. w Kołobrzegu i Jolanta Julia Majcher, panna, zam. w Stramniczce, zap. II.
13.Sołtys Świelubia wraz z Radą Sołecką zaprasza mieszkańców na spotkanie opłatkowe do świetlicy, w dniu 22.12. 2016, o godz. 18.00.