Ogłoszenia duszpasterskie 25.12.2016 r.

1.W liturgii tygodnia:
- niedziela - Uroczystość Narodzenia Pańskiego,
- poniedziałek - święto św. Szczepana. Msze św. odprawiane są według porządku niedzielnego, tradycyjnie w Świelubiu odpust . Sumie odpustowej przewodniczy ks. Adam Falewicz,
- wtorek - święto św. Jana Apostoła, Msza św. o godz. 08.30,
- środa - święto św. Młodzianków, męczenników, Msza św. o godz. 08.30,
- czwartek - adoracja N.S. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 08.00,
- piątek - Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Msza św. o godz. 18.00 na którą zapraszam szczególnie Małżonków, którzy w tym roku obchodzą Jubileusz swego małżeństwa. W trakcie Mszy św. będzie okazja do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich,
- sobota - zakończenie roku kalendarzowego. Nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne za rok AD 2016 o godz. 17.30 i następnie Msza św.
- niedziela - Nowy Rok. Święto Bożej Rodzicielki Maryi. Msza św. w Czerninie o godz. 09.30.W Świelubiu o godz. 11.00. W Dygowie suma o godz. 12.30.
2. Intencje mszalne. Są wolne intencje w marcu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. W II dzień świąt taca jest przekazana na rzecz KUL,
4.Polecam prasę katolicką „G N” . Cena 8 zł.
5.Spotkania w tym tygodniu: w przyszłą niedzielę po sumie ze wspólnotą Ż.R..
6. Informuję, że tekst ogłoszeń oraz inne informacje związane z naszą parafia można znaleźć na stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. W imieniu PZC dziękuję Parafianom za włączenie się w akcję: "Pusta choinka". Dziękuję też tej wspólnocie za przygotowanie dekoracji bożonarodzeniowej w naszym kościele.
8. Zapraszam już dzisiaj na rodzinne kolędowanie 6 stycznia,2017 r., które będzie miało miejsce w naszym kościele o godz. 15.00.
9. Plan kolędy: W środę, Czernin o godz. 16.00. Początek kolędy od. p. Pomes do p. Wydmuch. Czwartek, Czernin od p. Dończyk do p. Doskocz, pocz. kolędy od godz. 16.00.
10.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w grudniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
11. Zapowiedzi przedślubne: Paweł Stępień, kaw. zam. w Dygowie i Małgorzata Sagan, panna, zam. w Dźwirzynie, zap. II.
12. Z uwagi na kolędę sprawy kancelaryjne są załatwiane po Mszy św