Ogłoszenia duszpasterskie 01.01.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
-  niedziela -Święto Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok,
- poniedziałek - wsp. św. Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu,
- czwartek -  I czwartek miesiąca, adoracja N.S. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 08.00,
- piątek - Objawienie Pańskie. Trzech Króli. Msze św. odprawiane są według porządku niedzielnego. W trakcie każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy.
- sobota - I Sobota miesiąca,
- niedziela - Chrzest Pański. Zakończenie okresy Narodzenia Pańskiego
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w marcu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesiącu.
4.Polecam prasę katolicką „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  w przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas III SP. W tym miesiącu jest odwołana wizyta duszpasterska chorych.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. W dni powszednie stycznia, Msza św. jest sprawowana w kościele parafialnym o godz. 08.30.
8. Zapraszam  na rodzinne kolędowanie 6 stycznia,2017 r., które będzie miało miejsce w naszym kościele o godz. 15.00.
9. Plan kolędy: Poniedziałek, I ksiądz: ul. Krótka od godz. 16.30 oraz II ks. ul. Wiosenna, Świerkowa i Bukowa od godziny 16.30. Wtorek I ks. Czernin od p. Orłowskiego do p. Szpytko, od godz. 15.30. II ks. od p. Czechowskich do p. Szymańskich, od godz. 15.30. Środa, Kol. Czernin, pocz. od strony Bard. Pocz. o godz. 16.00.Proszę o pojazd. Następnie od godz. 18.30 Pyszka. Czwartek, Miechęcino, od p. Lipowiec od godz. 15.00 oraz Stramniczka, od godz.15.30. Proszę o pojazdy. Sobota.  I ks. Pustary od Leśniczówki do nru19. II ks. od  nru 20. Pocz. o godz.10.00. Proszę o pojazd. Niedziela, ul Brzozowa od godz. 14.30, a następnie ul. Miodowa.
10.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w grudniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
11. Z uwagi na kolędę sprawy kancelaryjne są załatwiane po Mszy św.