Ogłoszenia duszpasterskie 08.01.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
-  niedziela -Święto Chrztu Pańskiego,
- czwartek -  I czwartek miesiąca, adoracja N.S. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 08.00,
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w marcu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj na spotkanie z rodzicami klas III SP. We wtorek o godz. 18.00 spotyka się wspólnota PZC. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas II SP.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. W dni powszednie stycznia, Msza św. jest sprawowana w kościele parafialnym o godz. 08.30.
8. Plan kolędy: Niedziela (08.01.2017), ul Brzozowa od godz. 14.30, a następnie ul. Miodowa. Poniedziałek,  ul. Główna,  od skrzyżowania z ul. Kołobrzeską ,od godziny 16.00. Wtorek, Łukowa,  od p. Sadłocha do p. Wicik, od godz. 16.00. Środa,  Łukowa, od p. Gawrońskiej do p. Kropielnickiej, pocz. od godz. 15.30. Czwartek, Kol. Stojkowo, od godz.16.00. Proszę o pojazd.Piątek, Bardy, pocz. kolędy od p. Moraczyńskich. Kolęda od godz. 15.30, proszę o pojazd  oraz ul. Barcińska od p. Mężyk do p Puton od godz. 16.00. Proszę o pojazd  Sobota, Kol. Gąskowo oraz Gąskowo od nru 1 do bloków włącznie. Proszę o pojazdy. Niedziela, ul. Barcińska, od p. Gęsiarz do p. Hryciów, od godz. 15.00 oraz ul. Diamentowa, pocz. od ul. Barcińskiej, od godz. 15.00.
10.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w styczniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
11. Z uwagi na kolędę sprawy kancelaryjne są załatwiane po Mszy św.