Ogłoszenia duszpasterskie 15.01.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- wtorek - wsp. św. Antoniego, opata,
- środa - rozpoczęcie w Kościele Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan. Trwa on do 25 stycznia,
- czwartek -  I czwartek miesiąca, adoracja N.S. w intencji powołań kapłańskich i zakonnych o godz. 08.00, wsp. św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa,
- sobota - wsp. św. Agnieszki.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w marcu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. W minionym tygodniu został zamontowany przy schodach bramy głównej kościoła podjazd do wózków dziecięcych.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami klas II SP.  W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30  spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. W dni powszednie stycznia Msza św. jest sprawowana w kościele parafialnym o godz. 08.30.
8. Plan kolędy: Niedziela (15.01.2017), ul. Barcińska, od p. Gęsiarz do p. Hryciów, od godz. 15.00 oraz ul. Diamentowa, pocz. od ul. Barcińskiej, od godz. 15.00. Poniedziałek, ul Ogrodowa od p. Kozłowskich do p. Kaczor. Początek kolędy od godziny 16.30. Wtorek, ul. Ogrodowa od nru 7a  do p. Figurów. Początek od godz. 16.00. Środa,  ul. Ogrodowa od p. Bożek do p. Tradeckich. Pocz. od godz. 16.00. Czwartek, ul. Kołobrzeska od p. Piaskowskich do p. Klasińskich. Początek od godz. 16.00. Piątek, Stojkowo. Początek od strony Kukini. Kolęda od godz. 15.30,   oraz ul. Kołobrzeska od p. Zacholskiej do  dawnego bloku SKR. Początek kolędy od godz. 16.00. Sobota, Dębogard. Początek od p. Walińskich. Kolęda od godz. 10.00.Proszę o pojazd. Następnie od godz. 17.00 blok nauczycielski przy ul. Kolejowej. Niedziela, ul. Kołobrzeska (Woliłąka) początek od godz. 15.00. Proszę o pojazd oraz ul. Zielona, początek od p. Wołodkowicz. Kolęda od godz. 15.00
9.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w styczniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
10. Z uwagi na kolędę sprawy kancelaryjne są załatwiane po Mszy św.