Ogłoszenia duszpasterskie 29.01.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- poniedziałek - wsp. św. Jana Bosko,
- czwartek -  święto Ofiarowania Pańskiego. M. B. Gromnicznej. Msze św. sprawowane będą w Świelubiu o godz. 16.00. W Czerninie o godz. 17.00 i w Dygowie o godz. 18.00, a po komunii św. nabożeństwo do M.B. Szkaplerznej na które szczególnie zapraszam Parafian należących do tej wspólnoty. W takcie każdej Mszy św. poświęcenie świec.
- piątek - I Piątek miesiąca. Od godz. 9.00 wizyta duszpasterska u chorych. Od godz. 16.30 adoracja N.S. i spowiedź pierwszopiątkowa. wsp. św. Błażeja, bpa,
- sobota - I Sobota miesiąca.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w kwietniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: w czwartek o godz. 17.00 spotyka się schola , w piątek o godz. 17.00 ministranci i kandydaci. O godz. 18.30 nauka dla rodziców i chrzestnych. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie  ze wspólnotą  Ż.R .
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Od środy (01.02.) Msza św. w dni powszednie będzie sprawowana o godz. 18.00.
8.Kolęda:Plac Wolności od godz. 13.30.
9.Caritas Diecezjalna zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na Dom Samotnej Matki w Koszalinie. Ulotki są umieszczone przy wyjściu z kościoła..
10. NZOZ Inter-Med informuje, że 02.02 2017 (czwartek) od godz. 11.30 w przychodni przy ul. Zielonej w Dygowie, odbędzie się badanie USG DOPLPLER , kończyn, USG tarczycy nerek płuc oraz echo serca. Badania są odpłatne w kwocie 55 zł.. Bliższe informacje w przychodni.
11.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w styczniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.