Ogłoszenia duszpasterskie 05.02.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- poniedziałek - wsp. św. męczenników Pawła Miki i Towarzyszy,
- czwartek -  adoracja N.S. o godz. 17.30,
- piątek - wsp. św. Scholastyki.
- sobota - wsp. NMP z Lourdes, Światowy Dzień Chorego. W tym dniu w czasie Mszy św. wieczornej okazja do udzielenia sakramentu namaszczenia chorych. Proszę chorym z terenu naszej parafii o umożliwienie przybycia do kościoła, aby w cierpieniu umocnić ich tym sakramentem.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w kwietniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Dziękuje wspólnocie PZC i Parafianom za rozebranie dekoracji świątecznej. W najbliższym czasie w kościele parafialnym w ramach gwarancji zostaną naprawione usterki związane z malowaniem wnętrza kościoła. Został wdrożony program naprawczy.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż. R., we wtorek  o godz. 18.30 spotyka się PZC, w czwartek o godz. 17.00 spotyka się schola , w piątek nie ma zbiórki dla ministrantów. W przyszłą niedzielę w trakcie sumy odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych przez dzieci z klas III SP, a po sumie spotkanie.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7.Caritas Diecezjalna zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na Dom Samotnej Matki w Koszalinie. Ulotki są umieszczone przy wyjściu z kościoła.
8. Zapowiedzi przedślubne: Hubert Sławomir Kot, kawaler, zam. w Dygowie i Ewelina Daria Jarczak, panna, zam. w Koszalinie oraz Stanisław Pieniądz, kawaler, zam. w Gąskowie i Katarzyna Chmiel, panna, zam. w Gąskowie, zap. I.
9. Dorośli, którzy jeszcze nie przyjęli sakramentu bierzmowania, a pragną to uczynić, mogą zgłosić się w zakrystii lub w Biurze Parafialnym.
10.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lutym zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.