Ogłoszenia duszpasterskie 12.02.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- wtorek- święto św. Cyryla i Metodego,
- czwartek -  adoracja N.S. o godz. 17.30.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w kwietniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie z rodzicami dzieci z klas III SP, w czwartek o godz. 17.00 spotyka się schola , w piątek nie ma zbiórki dla ministrantów. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci z klas II SP.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7.Caritas Diecezjalna zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na Dom Samotnej Matki w Koszalinie. Ulotki są umieszczone przy wyjściu z kościoła.
8. Zapowiedzi przedślubne: Hubert Sławomir Kot, kawaler, zam. w Dygowie i Emilia Daria Jarczak, panna, zam. w Koszalinie oraz Stanisław Pieniądz, kawaler, zam. w Gąskowie i Katarzyna Chmiel, panna, zam. w Gąskowie, zap. II.
9. Dorośli, którzy jeszcze nie przyjęli sakramentu bierzmowania, a pragną to uczynić, mogą zgłosić się w zakrystii lub w Biurze Parafialnym.
10.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lutym zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
11. W minionym tygodniu odeszła do wieczności śp. Zofia Grądzka. RiP.