Ogłoszenia duszpasterskie 19.02.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- środa -  święto Katedry Św. Piotra,
- czwartek -  adoracja N.S. o godz. 17.30. Wsp. św. Polikarpa, m.,
- sobota - Otwarcie II Synodu Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej w koszalińskiej katedrze o godz. 10.00. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w tych uroczystościach.
Serdecznie witam w naszej wspólnocie ks. dr Tomasza Tomaszewskiego, Sekretarza II Synodu  w naszej Diecezji. Dziękuję za przedstawienie celów tego wydarzenia i zachęty skierowanej do wszystkich z prośbą o modlitwę. Nasza wspólnota zarówno w kościele jak i w rodzinach omadla to wielkie wydarzenie duszpasterskie w naszej diecezji.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w maju 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie z rodzicami dzieci z klas II SP, w czwartek o godz. 17.00 spotyka się schola , w piątek nie ma zbiórki dla ministrantów. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z kandydatami do bierzmowania..
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7.Caritas Diecezjalna zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na Dom Samotnej Matki w Koszalinie. Ulotki są umieszczone przy wyjściu z kościoła.
8. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Zawadzki, kaw. zam. w Kołobrzegu i Ilona Stanisława Sikora, panna, zam. w Miechęcinie. Zap. I.
9. Dorośli, którzy jeszcze nie przyjęli sakramentu bierzmowania, a pragną to uczynić, mogą zgłosić się w zakrystii lub w Biurze Parafialnym.
10.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lutym zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
11. W minionym tygodniu odeszli do wieczności śp.: Edward Banasiak z Gąskowa, Anna Kołodziejska z Dygowa i Helena Dorożyńska z Czernina, której pogrzeb rozpocznie się Mszą św. w poniedziałek o godz. 10.30 w Czerninie, a następnie o godz. 13.00 wyprowadzenie ciała z kaplicy cmentarnej w Kołobrzegu. RiP.