Ogłoszenia duszpasterskie 05.03.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- dziękuję o. Tomaszowi Ewertowskiemu OMI  za prowadzenie tegorocznych rekolekcji wielkopostnych. Dziękuję Parafianom za pomoc w zorganizowaniu tych duchowych ćwiczeń oraz tym wszystkim, którzy wzięli  w nich czynny udział  i w ten sposób dali wyraz swojej autentycznej wiary w przygotowaniu się do przeżywania Wielkiego Postu.
- czwartek -  adoracja N.S. o godz. 17.30,
- piątek - Droga Krzyżowa w Dygowie o godz. 18.30. W kościołach pomocniczych według ustalonej tradycji.
- niedziela - Nabożeństwo  pasyjne Gorzkie Żale w kościele parafialnym o godz. 12.30. W kościołach pomocniczych przed Mszą św.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w czerwcu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela miesiąca.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie ze wspólnotą Ż. R., we wtorek o godz. 18.30 spotyka się PZC, w czwartek o godz. 17.00 spotyka się schola , w piątek nie ma zbiórki dla ministrantów.  W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami klasy III SP.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7.Caritas Diecezjalna zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na Dom Samotnej Matki w Koszalinie. Ulotki są umieszczone przy wyjściu z kościoła.
8. W przyszłą niedzielę, zgodnie z rozporządzeniem Kurii,  zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
9.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w marcu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
10. W minionym tygodniu odszedł do wieczności śp.:  Kazimierz Błaszczyk, l.89. RiP.