Ogłoszenia duszpasterskie 12.03.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- czwartek -  adoracja N.S. o godz. 17.30,
- piątek - Droga Krzyżowa w Dygowie o godz. 18.00. W kościołach pomocniczych według ustalonej tradycji.
- niedziela - Nabożeństwo  pasyjne Gorzkie Żale w kościele parafialnym o godz. 12.30. W kościołach pomocniczych przed Mszą św.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje we wrześniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami klas III SP, w środę o godz. 17.00 spotyka się schola , w piątek o godz. 17.30 zbiórka dla ministrantów.  W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami klasy II SP.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7.Caritas Diecezjalna zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na Dom Samotnej Matki w Koszalinie. Ulotki są umieszczone przy wyjściu z kościoła.
8. Dzisiaj , zgodnie z rozporządzeniem Kurii,  zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.
9.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w marcu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
10. Zapowiedzi przedślubne: Mateusz Jarosław Paszkowski, kaw. zam. w Dygowie i Anna Matczak, panna, zam. w Kłopotowie oraz Mateusz Bańkowski, kaw. i Magdalena Piotrowska, panna, zam. w Dębie. Zap. I
11. W minionym tygodniu odeszły do wieczności śp.: Weronika Składnik, l.90 z Dębogardu i Anna Lekka , l. 82 z Dygowa. RiP.