Ogłoszenia duszpasterskie 19.03.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- poniedziałek - święto św. Józefa Oblubieńca NMP,
- czwartek -  wyjątkowo Msza św. zostanie odprawiona o godz. 8.30. W tym dniu przypada 18 rocznica śmierci byłego proboszcza śp. ks. Ludwika Chamskiego. Msza św. zostanie odprawiona w intencji o pokój jego duszy. Adoracja N.S. o godz. 8.00,
- piątek - Droga Krzyżowa w Dygowie o godz. 18.00. W kościołach pomocniczych według ustalonej tradycji,
- sobota - uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Nabożeństwo z udziałem  Bractwa Szkaplerznego o godz. 17.30. O godz. 18.00, Msza św. w trakcie której można będzie dokonać duchowej adopcji dziecka poczętego. W tym dniu przypada: "Dzień świętości życia". Po komunii świętej zostanie udzielone błogosławieństwo matkom oczekującym narodzin dziecka,
- niedziela - Nabożeństwo  pasyjne Gorzkie Żale w kościele parafialnym o godz. 12.30. W kościołach pomocniczych przed Mszą św.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje we wrześniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Dziękuję indywidualnym ofiarodawcom za złożone ofiary na rzecz naszej parafii.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami klas II SP, w środę o godz. 17.00 spotyka się schola , w piątek o godz. 17.30 zbiórka dla ministrantów.  W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7.Caritas Diecezjalna zwraca się z prośbą o przekazanie 1% podatku na Dom Samotnej Matki w Koszalinie. Ulotki są umieszczone przy wyjściu z kościoła.
8.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w marcu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. Zapowiedzi przedślubne: Mateusz Jarosław Paszkowski, kaw. zam. w Dygowie i Anna Matczak, panna, zam. w Kłopotowie oraz Mateusz Bańkowski, kaw. i Magdalena Piotrowska, panna, zam. w Dębie. Zap. II.
10. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: + Jadwiga Kostrzewa, l.83 z Dygowa. R.I.P.