Ogłoszenia duszpasterskie 26.03.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- czwartek - adoracja N.S. o godz. 17.30,
- piątek - Droga Krzyżowa w Dygowie o godz. 18.00. W kościołach pomocniczych według ustalonej tradycji,
- sobota - I Sobota miesiąca,
- niedziela - Nabożeństwo  pasyjne Gorzkie Żale w kościele parafialnym o godz. 12.30. W kościołach pomocniczych przed Mszą św.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje we wrześniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Jak każdego roku z ofiar złożonych do skarbony, stojącej obok bocznego ołtarza, zostaną zakupione kwiaty do Bożego grobu.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po sumie spotkanie z kandydatami do bierzmowania, w środę o godz. 19.00 spotyka się Rada Parafialna , w piątek o godz. 17.30 zbiórka dla ministrantów. Nauka dla rodziców i chrzestnych w piątek o godz. 19.00 w salce na probostwie. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż. R..
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7.  Dzisiaj PZC kwestuje przed kościołami na rzecz potrzebujących pokrycia kosztów związanych z leczeniem. Są jeszcze do nabycia świece "Paschaliki" na stół wielkanocny.
8.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w kwietniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. Zapowiedzi przedślubne: Michał Paweł Ulikowski, kaw. zam. w Gościnie i Weronika Dorota Wąsowska, panna, zam. w Dygowie. Zap. I.
10. Droga Krzyżowa, którą przejdziemy ulicami naszej parafii, zostanie odprawiona 07 kwietnia po Mszy św. odprawionej o godzinie 19.00. Plan podam w przyszłą niedzielę.
11. Jak co roku w Niedzielę Palmową, konkurs na oryginalnie wykonaną palmę. Zapraszam do wzięcia udziału zarówno osoby indywidualne jak i wspólnoty.