Ogłoszenia duszpasterskie 16.04.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - suma z udziałem dzieci komunijnych o godz. 12.30.
- Poniedziałek Wielkanocny - Msze św. są odprawiane według porządku niedzielnego. Zgodnie ze zwyczajem taca w tym dniu jest przekazana na rzecz KUL.
- od Wtorku Wielkanocnego  - Msze św. z uwagi na malowanie świątyni będą odprawiane o godz. 18.00 w salce na probostwie.
- Niedziela Miłosierdzia - patronalne święto Caritas i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Przed sumą odmówiona zostanie Koronka do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 15.00 zostanie odprawiona Godzina Miłosierdzia przed N.S. . Serdecznie zapraszam. W tym dniu zbiórka do puszek na cele charytatywne z której 50% przeznaczone jest na cele Caritas diecezji.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje we wrześniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  w piątek o 17. 30 ministranci, a po Mszy św. o godz. 18.00 z uczestnikami pielgrzymki do Częstochowy.
7.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w kwietniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.