Ogłoszenia duszpasterskie 23.04.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- Niedziela Miłosierdzia - patronalne święto Caritas i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. Przed sumą odmówiona zostanie Koronka do Miłosierdzia Bożego, a o godz. 15.00 zostanie odprawiona Godzina Miłosierdzia przed N.S. . Serdecznie zapraszam. W tym dniu zbiórka do puszek na rzecz pomocy chrześcijańskim rodzinom w Syrii.
- poniedziałek  - święto św. Wojciecha bpa i m.. Patrona Polski i naszej diecezji,
- wtorek -  święto św. Marka Ewangelisty,
- czwartek - modlitwa o powołania kapłańskie o godz. 17.30,
- sobotaświęto św. Katarzyny ze Sienny, Patronki Europy. Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II Wojny Światowej,
- niedziela- w tym dniu rozpoczyna się Niedziela Biblijna i Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Dzieciom komunijnym zostaną wręczone egzemplarze Pisma Świętego.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje we wrześniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  w piątek o 17. 30 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W najbliższą niedzielę, po sumie, z kandydatami do bierzmowania.
7. W sobotę Msza św. parafialna wyjątkowo zostanie odprawiona o godz. 8.30. W tym dniu Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.
8.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w kwietniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. W minionym tygodniu do wieczności odeszły śp. Zofia Grzanka, l.71 ze Stojkowa i Maja Kawałko, l.9 z Czernina. RiP.