Ogłoszenia duszpasterskie 14.05.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- poniedziałek - od jutra Msze św. w dni powszednie będą odprawiane w salce na probostwie o godz. 18.00. Nabożeństwo majowe o godz. 17.30,
- wtorek - święto św. Andrzeja Boboli. W tym dniu z uwagi na odpust w Gościnie, Msza św. w Dygowie  zostanie odprawiona o godz. 17.00, a następnie nabożeństwo majowe,
- czwartek - modlitwa o powołania kapłańskie o godz. 17.00.
- sobota- w katedrze w Koszalinie o godz. 10.00 zostaną udzielone święcenia kapłańskie 5 diakonom. Polecam ich modlitewnej pamięci.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje we wrześniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Od wtorku rozpoczną się prace przygotowawcze do ponownego malowania naszej świątyni.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: w przyszłą niedzielę spotkanie z rodzicami klas II SP.
6. Zapraszam już dzisiaj na nasz odpust parafialny, który będziemy przeżywać 28 maja. Uroczystościom będzie przewodniczył ks. prof. Edward  Sienkiewicz.
7.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w maju zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
8. Zapowiedzi przedślubne: Wojciech Stępień, kawaler, zam. w Dębogardzie i Paulina Waligóra, panna, zam. w Łodygowicach. Zap. I.
9. Do wieczności odeszli śp.: Tadeusz Bożek, l. 80 z Dygowa i Tadeusz Wróbel, l. 66 z Gąskowa, którego pogrzeb odbędzie się we wtorek o godz. 13.00 w Kołobrzegu. RiP.