Ogłoszenia duszpasterskie 09.07.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- Od 1 lipca do końca sierpnia Msze św. w kościele parafialnym, w dni powszednie, są sprawowane o godz. 8.30.
- poniedziałek - św. Benedykta, Opata, Patrona Europy,
- wtorek - wsp. św. Brunona Bonifacego, bpa im.,
- czwartek -  Modlitwa w intencji powołań o godz. 8.00. O godz. 8.30 Msza św. wotywna do Ducha Św. w intencji II Diecezjalnego Synodu i Parafialnego Zespołu Synodalnego na którą w sposób szczególny zapraszam Parafian do tego gremium należących,
- sobota -  wsp. św. Bonawentury, bpa i D.K. .
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w listopadzie 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: -
6.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lipcu. zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.