Ogłoszenia duszpasterskie 16.07.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- Od 1 lipca do końca sierpnia Msze św. w kościele parafialnym, w dni powszednie, są sprawowane o godz. 8.30.
- czwartek -  Modlitwa w intencji powołań o godz. 8.00. wsp. bł. Czesława, prezbitera,
- sobota -  wsp. św. Wawrzyńca, prezbitera i D.K. ,
- niedziela- z racji wsp. św. Krzysztofa w najbliższą niedzielę po Mszach św. poświęcenie pojazdów. Zebrane przy tej okazji ofiary są przekazane na fundusz z którego zakupione są pojazdy dla misjonarzy. Więcej informacji na ten temat na plakacie umieszczonym w gablocie.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w listopadzie 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu --:
6.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lipcu. zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
7. W minionym tygodniu zmarła tragiczne śp. Natalia Kraczkowska, l.19 ze Świelubia. RiP.