Ogłoszenia duszpasterskie 23.07.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- Od 1 lipca do końca sierpnia Msze św. w kościele parafialnym, w dni powszednie, są sprawowane o godz. 8.30,
-niedziela- z racji zbliżającego się  wsp. św. Krzysztofa, dzisiaj po Mszach św. poświęcenie pojazdów. Zebrane przy tej okazji ofiary są przekazane na fundusz z którego zakupione są pojazdy dla misjonarzy. Więcej informacji na ten temat na plakacie umieszczonym w gablocie
- poniedziałek - wsp. św. Kingi,
- wtorek-  święto św. Jakuba Apostoła,
- środa- wsp. świętych Joachima i Anny, rodziców NMP.,
- czwartek -  Modlitwa w intencji powołań o godz. 8.00,
- sobota -  wsp. św. Marty,
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w listopadzie 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Od przyszłej niedzieli będzie można już nabyć kalendarze diecezjalne na rok 2018, w kwocie 10 zł. Pozyskane  środki są przekazane na rzecz sanktuarium w Skrzatuszu.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: -------
6.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lipcu. zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
7. W przyszłą niedzielę PZC kwestuje na rzecz potrzebujących pokrycia kosztów związanych leczeniem czy rehabilitacją.