Ogłoszenia duszpasterskie 30.07.2017 r.

1.W liturgii tygodnia:
- w sierpniu Msze św. w kościele parafialnym, w dni powszednie, są sprawowane o godz. 8.30,
- poniedziałek - wsp. św. Ignacego z Loyoli,
- wtorek-  wsp. św. Alfonsa Marii Liguoriego, D.K. W tym dniu wyrusza ze Skrzatusza 35 piesza pielgrzymka na Jasną Górę,
- czwartek - I czwartek miesiąca. Modlitwa w intencji powołań o godz. 8.00,
- piątek - I Piątek miesiąca. Spowiedź św. o godz. 8.00. Po niej Msza św. o godz. 8.30. Od godz. 9.00  duszpasterskie odwiedziny chorych. W tym dniu spowiedź św.,  także o godz. 17.00 i na jej zakończenie zostanie udzielona komunia św. Wsp. św. Jana Marii Vianneya, prez.,
- sobota - I Sobota, Msza św. wotywna o N. Sercu NMP,
- niedziela- święto Przemienienia Pańskiego. Odpust parafialny we Wrzosowie.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w listopadzie 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Można w zakrystii kościoła, już nabyć kalendarze diecezjalne na rok 2018, w kwocie 10 zł. Pozyskane  środki są przekazane na rzecz sanktuarium w Skrzatuszu.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: w przyszłą niedzielę po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż.R.
6.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w sierpniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
7.Dzisiaj po mszy,  PZC kwestuje na rzecz potrzebujących pokrycia kosztów związanych z leczeniem czy rehabilitacją.
8. Już dzisiaj zapraszam do wzięcia udziału rodzin z naszej parafii w pielgrzymce 15 sierpnia na Górę Polanowską w Koszalinie. Informacje są umieszczone w gablocie.