Ogłoszenia duszpasterskie 13.08.2017 r

1.W liturgii tygodnia:
- w sierpniu Msze św. w kościele parafialnym, w dni powszednie, są sprawowane o godz. 8.30,
- poniedziałek -wsp. św. Maksymiliana M. Kolbe, prezbitera i męczennika, Patrona naszej diecezji,
- wtorek-  uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. są odprawiane według porządku niedzielnego. Błogosławieństwo ziół i kwiatów w trakcie każdej Mszy św. po komunii św.. W tym dniu przypada odpust w naszym kościele pomocniczym w Czerninie. Uroczystość Wniebowzięcia NMP,  należy do świąt w którą uczestniczymy we mszy i powstrzymujemy się od prac niekoniecznych,
- czwartek - modlitwa w intencji powołań o godz. 8.00, wsp. św. Jacka, prezbitera,
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w grudniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Dziękuję za kwiaty przekazane do dekoracji ołtarzy w kościele parafialnym,
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:
6.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w sierpniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
7. Zapraszam do wzięcia udziału rodzin z naszej parafii w pielgrzymce 15 sierpnia na Górę Chełmską w Koszalinie. Informacje są umieszczone w gablocie.
8. Zapowiedzi przedślubne: Daniel Onyśków, kaw. zam. w Dygowie i Ewelina Kozłowska, panna, za. w Dygowie, zap. I. .