Ogłoszenia duszpasterskie 27.08.2017 r

1.W liturgii tygodnia:
- w sierpniu Msze św. w kościele parafialnym w dni powszednie, są sprawowane o godz. 8.30,
- poniedziałek -wsp. św. Augustyna,
- wtorek-  wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela,
- czwartek - modlitwa w intencji powołań o godz. 8.00,
- piątek- I Piątek miesiąca. Odwiedziny duszpasterskie chorych o godz. 9.00. Spowiedź pierwszopiątkowa o godz. 16.30 oraz wystawienie NS i adorację poprowadzi Arcybractwo Straży Honorowej NSPJ. W tym dniu szczególnie zapraszam do spowiedzi  św. dzieci, młodzież i dorosłych przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza św. o godz. 18.00. Od 1 września , Msze św. w dni powszednie sprawowane są  o godz. 18.00. W tym dniu wsp. bł. Bronisławę. Również w piątek przypada 78 rocznica wybuchu II wojny światowej.
- sobota - I Sobota miesiąca. Msza św. wotywna o Niepokalanym Sercu NMP.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w grudniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po su8mie z kandydatami do bierzmowania, w przyszłą niedzielę po sumie spotkanie dla wspólnoty Ż. R.
6.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi we wrześniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
7. PZC kwestuje na rzecz poszkodowanych w nawałnicach w tym miesiącu.