Ogłoszenia duszpasterskie 03.09.2017 r

1.W liturgii tygodnia:
- poniedziałek -o godz.8.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Serdecznie zapraszam do wzięcia w niej udziału,
- czwartek - modlitwa w intencji powołań przed wystawionym N.S. o godz. 17.00,
- piątek- święto Narodzenia NMP.W trakcie Mszy św. wieczornej obrzęd poświęcenie ziarna pod zasiew,
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w grudniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela miesiąca,
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj  po sumie spotkanie ze  wspólnotą Ż. R. W piątek o godz. 17.30 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. Nauka przed chrztem św. dla rodziców i rodziców chrzestnych w salce na probostwie o godz. 18.30,
6.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi we wrześniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
8. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł śp. Jakub Ostrowski, l. 19 z Stramniczki. RiP.