Ogłoszenia duszpasterskie 17.09.2017 r

1.W liturgii tygodnia:
- poniedziałek - święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski,
- środa-  wsp. św. Andrzeja Kim i i pozostałych męczenników,
- czwartek - modlitwa w intencji powołań przed wystawionym N.S. o godz. 17.00, święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty,
- sobota- wsp św. o. Pio.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w grudniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Zgodnie z wolą ks. biskupa, taca z dnia dzisiejszego, będzie przeznaczona na sanktuarium w Skrzatuszu.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj spotkanie z rodzicami dzieci z klas III, w czwartek próba scholii o godz. 16.00 w salce na probostwie, w piątek o godz. 17.30 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę na sumie o godz. 12.30  poświęcenie tornistrów dzieci z klasy I. Zapraszam rodziców wraz z ich dziećmi. Po sumie spotkanie z kandydatami do bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
6. Rodzice dzieci z klas II SP,  którzy pragną przygotować dzieci do przyjęcia sakramentu spowiedzi i komunii św. mogą zgłaszać się po mszy w zakrystii lub w Biurze Parafialnym do końca września.
7. W przyszłą niedzielę PZC kwestuje na rzecz potrzebujących pomocy w zakresie pokrycia kosztów związanych z leczeniem.
8.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi we wrześniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności z naszej parafii: śp. Natalię Pietrzak, l. 92 z Dygowa, Mieczysława Orłowskiego, l. 87 z Czernina i Kazimierę Czechowską, l. 90 z Czernina. RiP.