Ogłoszenia duszpasterskie 24.09.2017 r

1.W liturgii tygodnia:
- poniedziałek - wsp. bł. Władysława z Gielniowa, prezbitera,
- środa-  wsp. św. Wincentego A Paulo, prezbitera,
- czwartek - modlitwa w intencji powołań przed wystawionym N.S. o godz. 17.00, wsp. św. Wacława, męczennika,
-piątek - święto świętych archaniołów: Michała, Gabriela, Rafała,
- sobota- wsp św. Hieronima, prezbitera i D. K- ła.
- niedziela - rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w grudniu 2017.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj na sumie poświęcenie tornistrów dzieci z klas I,  po sumie z kandydatami do bierzmowania, w czwartek próba scholii o godz. 16.00 w salce na probostwie. Również w czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie z Parafialnego Zespołu Synodalnym w kościele. Zapraszam wszystkich biorących udział w  pracach tego zespołu, w piątek o godz. 17.30 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę spotkanie po sumie ze wspólnotą ŻR.
6. Rodzice dzieci z klas II SP,  którzy pragną przygotować dzieci do przyjęcia sakramentu spowiedzi i komunii św. mogą zgłaszać się po mszy w zakrystii lub w Biurze Parafialnym do końca września.
7.Dzisiaj,  PZC kwestuje na rzecz potrzebujących pomocy w zakresie pokrycia kosztów związanych z leczeniem.
9.Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi we wrześniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.