Ogłoszenia duszpasterskie 05.11.2017 r

1.W liturgii tygodnia:
- nabożeństwa wypominkowe w intencji naszych bliskich zmarłych są odprawiane od poniedziałku do soboty, przez cały listopad, o godz. 17.45. Plan jest umieszczony w gablocie i na stronie internetowej.
- czwartek -  modlitwa w intencji powołań przed wystawionym N.S. o godz. 17.00, wsp. poświęcenia Bazyliki na Lateranie,
- piątek - wsp. św. Leona Wielkiego, pap. i D.K.,
- sobota- wsp. św. Marcina z Tours. W tym dniu przypada 99 rocznica odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Msza św. dziękczynna zostanie odprawiona o godz. 12.30, a po niej dalsze uroczystości. Serdecznie zapraszam. W tym dniu nie sprawuje się Mszy św. o godz. 18.00. W sobotę wyjątkowo nabożeństwo wypominkowe po Mszy św. o godz.  13.45.
- niedziela- w tym dniu obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w styczniu 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela miesiąca.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż.R. ,  we wtorek spotyka się schola parafialna godz. 16.00 w salce na probostwie. W czwartek o godz. 18.30 spotyka się Parafialny Zespół Synodalny. W piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę na sumie poświęcenie medalików dzieciom z klas III i spotkanie z rodzicami po sumie.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Kanoniczna wizytacja w naszej parafii , będzie miała miejsce 17 i 19 listopada. Wizytację przeprowadzi ks. bp ordynariusz Edward Dajczak. W piątek 17.11. o godz. 17.00 odprawi Mszę św. w trakcie której udzieli sakramentu bierzmowania 15 kandydatom. W niedzielę wygłosi homilię w trakcie każdej Mszy św. Przewodniczyć  będzie Mszy św. o godz. 12.30. Następnie o godz. 15.00 odprawi nabożeństwo w Godzinie Miłosierdzia i spotka się ze wszystkimi wspólnotami, które działają na terenie naszej parafii. Raz jeszcze zapraszam wszystkie osoby, które należą do poszczególnych wspólnot do wzięcia udziału w tym nabożeństwie. Zapraszam całą wspólnotę do wzięcia udziału w tym nabożeństwie. Dodatkowo o godz. 16.00 spotka się z Parafialnym Zespołem Synodalnym.
8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w listopadzie zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.