Ogłoszenia duszpasterskie 12.11.2017 r

1.W liturgii tygodnia:
- nabożeństwa wypominkowe w intencji naszych bliskich zmarłych są odprawiane od poniedziałku do soboty, przez cały listopad, o godz. 17.45. Plan jest umieszczony w gablocie i na stronie internetowej.
- niedziela - dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Więcej informacji jest umieszczone na ulotkach wyłożonych przy wejściu do kościoła. Kwesta dzisiaj przed kościołami w naszej ojczyźnie na rzecz Kościoła w Potrzebie.
- poniedziałek - wsp. świętych polskich pierwszych męczenników: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna
- czwartek -  modlitwa w intencji powołań przed wystawionym N.S. o godz. 17.00,
- piątek - wsp. św. Elżbiety Węgierskiej,
- sobota- wsp. bł. Karoliny Kózkówny, męczennicy.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w lutym 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami klas III SP ,  we wtorek spotyka się schola parafialna godz. 16.00 w salce na probostwie. W czwartek o godz. 18.30 spotyka się Parafialny Zespół Synodalny. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie  rodzicami klas II, SP, którzy będą przygotowywali swoje dzieci do I spowiedzi i komunii św. .
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Kanoniczna wizytacja w naszej parafii , będzie miała miejsce 17 i 19 listopada. Wizytację przeprowadzi ks. bp ordynariusz Edward Dajczak. W piątek 17.11. o godz. 17.00 odprawi Mszę św. w trakcie której udzieli sakramentu bierzmowania 15 kandydatom. W niedzielę wygłosi homilię w trakcie każdej Mszy św. Przewodniczyć  będzie Mszy św. o godz. 12.30. Następnie o godz. 15.00 odprawi nabożeństwo w Godzinie Miłosierdzia i spotka się ze wszystkimi wspólnotami, które działają na terenie naszej parafii. Raz jeszcze zapraszam wszystkie osoby, które należą do poszczególnych wspólnot do wzięcia udziału w tym nabożeństwie. Zapraszam całą wspólnotę do wzięcia udziału w tym nabożeństwie. Dodatkowo o godz. 16.00 spotka się z Parafialnym Zespołem Synodalnym.
8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w listopadzie zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.