Ogłoszenia duszpasterskie 19.11.2017 r

1.W liturgii tygodnia:
- nabożeństwa wypominkowe w intencji naszych bliskich zmarłych są odprawiane od poniedziałku do soboty, przez cały listopad, o godz. 17.45. Plan jest umieszczony w gablocie i na stronie internetowej.
- niedziela - zgodnie z KPK w naszej parafii trwa wizytacja kanoniczna. Serdecznie witam ks. bpa Edwarda  Dajczaka, biskupa naszej diecezji. Serdecznie zapraszam członków wszystkich wspólnot i parafian na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.
- poniedziałek - wsp. świętego Rafała Kalinowskiego, prezbitera,
- wtorek - wsp. Ofiarowania NMP,
- środa - wsp. św. Cecylii, dz. i m.,
- czwartek -  modlitwa w intencji powołań przed wystawionym N.S. o godz. 17.00,
- piątek - wsp. św. męczenników Andrzeja , prez., i towarzyszy m. ,
- niedziela- uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po sumie w Dygowie przed N.S. odmówimy Litanie do N.S. Pana Jezusa oraz akt poświęcenia.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w lutym 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami klas II SP ,  we wtorek spotyka się schola parafialna godz. 16.00 w salce na probostwie. W piątek o godz. 17.00 zbiórka dla ministrantów i kandydatów. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie  z kandydatami którzy przygotowują się do przyjęcia s. bierzmowania w przyszłym roku i ich rodziców.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl
7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w listopadzie zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
8. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł śp. Marcin Skwarek. RiP.