Ogłoszenia duszpasterskie 14.01.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
- środa - wsp. św. Antoniego, opata,
- czwartek - modlitwa w intencji powołań o godz. 08.00. W tym dniu rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan,
- piątek - wsp. św. Józefa Pelczara, biskupa,
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w kwietniu w dni powszednie 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę w II niedzielę miesiąca.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami dzieci z klas III SP. W środę próba chóru w salce na probostwie o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę z uwagi na ferie, nie będzie spotkania po sumie z rodzicami dzieci z klasy II SP.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Przez cały styczeń, w dni powszednie, Msze św. w kościele parafialnym są odprawiane o godz. 08.30. Sprawy kancelaryjne są załatwiane zaraz po mszy.
8.Plan kolędy: niedziela: 14.01. ul. Brzozowa i Miodowa oraz ul. Barcińska od p. Gęsiarz do p. Hryciów. Kolęda o godz. 15.00. Poniedziałek: 15.01.Świelubie. Początek kolędy od. p. Lebowskiej. Kolęda od godz. 10.00. Proszę o pojazd.Wtorek: 16.01. ul. Główna. Początek kolędy od p. Rybak  Kol. od godz. 15.30. Środa 17.01. Stramniczka. Początek kolędy od p. Banul. Proszę o pojazd. Kolęda od godz. 15.30. Czwartek: 18.01. ul. Łukowa, od p. Gawrońskiej do p. Kropielnickiej. Początek kolędy od godz. 15.30.  Piątek:  19.01. I ksiądz, ul. Barcińska. Kolęda od strony Bard. Od godz. 16.00  oraz II ksiądz Bardy. Początek kolędy od. p. Moraczyńskich. Kolęda od godz. 16.00. Proszę o pojazd, Sobota: 20.01. - I ksiądz, Kol. Gąskowo. II ksiądz - bloki, kolęda od godz. 10.00. Następnie ul. Kolejowa - I ksiądz od p. Pańczyszyn, II ksiądz od.  numery 1. Początek kolędy od godz. 15.00. Niedziela:21.01. Pl. Wolności oraz ul. Zielona, początek kolędy od. p. Wołodkowicz i ul. Kołobrzeska ( Woliłąka), tutaj proszę o pojazd. Kolęda od godz. 15.00.
 9. W lutym zapraszam na spotkanie "Kręgu biblijnego".
10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w styczniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
11. Do wieczności  w minionym tygodniu odszedł były proboszcz z Gościna i były dziekan naszego dekanatu ks. prob. Andrzej Rother, l. 66. RiP.