Ogłoszenia duszpasterskie 21.01.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
- środa - wsp. św. Franciszka Salezego,
- czwartek - modlitwa w intencji powołań o godz. 08.00. Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
- piątek - wsp. świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa,
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w kwietniu w dni powszednie 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj  z uwagi na ferie, nie będzie spotkania po sumie z rodzicami dzieci z klasy II SP, w czwartek próba chóru w salce na probostwie o godz. 18.00. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z młodzieżą, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Przez cały styczeń, w dni powszednie, Msze św. w kościele parafialnym są odprawiane o godz. 08.30. Sprawy kancelaryjne są załatwiane zaraz po mszy.
8.Plan kolędy: poniedziałek : 22.01. ul. Łukowa od p. Sadłocha do p. Wicik. Kolęda o godz. 15.30. Wtorek: 23.01.ul. Ogrodowa od p. Kozłowskich do p. Kaczor. Kolęda od godz. 15.30. Środa 24.01. ul. Ogrodowa od p. Szeloch do p. Cios. Kolęda od godz. 15.30. Czwartek: 25.01. Pyszka. Kolęda od godz. 16.00. Następnie, od godz. 17.00, ul. Ogrodowa, od p. Jaroszek  do p. Tradeckich.Dzisiaj:21.01. Pl. Wolności oraz ul. Zielona, początek kolędy od. p. Wołodkowicz i ul. Kołobrzeska ( Woliłąka), tutaj proszę o pojazd. Kolęda od godz. 15.00.
 9. W lutym zapraszam na spotkanie "Kręgu biblijnego".
10. W przyszłą niedzielę PZC kwestuje na rzecz potrzebujących pokrycia kosztów związanych z leczeniem.
11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w styczniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.