Ogłoszenia duszpasterskie 25.02.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
-  nabożeństwo pasyjne: " Gorzkie Żale " w kościele parafialnym jest sprawowane o godz. 12.30. W kościołach pomocniczych przed Mszą św.
- czwartek - I Czwartek miesiąca. Modlitwa w intencji powołań o godz. 17.30.
- piątek- I Piątek miesiąca. Odwiedziny duszpasterskie chorych o godz. 9.00. Spowiedź św. o godz. 16.30. Droga Krzyżowa w  Dygowie o godz. 17.30. W kościołach pomocniczych według ustalonej tradycji.
- sobota - I Sobota miesiąca
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w dni powszednie czerwca 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po  sumie spotkanie na salce z młodzieżą, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. W czwartek próba chóru w salce na probostwie o godz. 18.00. W piątek spotkanie scholii o godz. 16.00 na probostwie. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie ze wspólnotą Żywego Różańca.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Caritas Diecezji Koszalińsko-Kolobrzeskiej zachęca do przekazania 1% z rozliczenia PIT na rzecz Caritas "Pomagam Bliźniemu" Informacje są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
8. Dzisiaj PZC kwestuje po mszach na rzecz rodzin, które ucierpiały w pożarze w minionym tygodniu przy ul. Głównej. Pomoc zostanie skierowana na remont mieszkań.
9. Na bocznym ołtarzu została wyłożona skarbona do której można składać ofiary na zakup kwiatów do dekoracji "Grobu Pańskiego".
10. W najbliższą środę Biuro Parafialne będzie  nieczynne.
11. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w marcu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
12. Do wieczności w minionym tygodniu odeszły śp. Agnieszka Prytyskacz, l. 34 z Kołobrzegu. RiP.