Ogłoszenia duszpasterskie 01.04.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
- Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego - suma o 12.30 z udziałem dzieci komunijnych.
- Poniedziałek wielkanocny- Msze św. odprawiane są według porządku niedzielnego. Zgodnie z rozporządzeniem ks. biskupa diecezjalnego, taca z tego dni przekazywana jest w całości na rzecz kształcenia w diecezji i KUL. W tym dniu rozpoczynamy Oktawę Wielkanocy. Z tej racji nie obowiązuje w najbliższy piątek wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Nowenna przed uroczystością Bożego Miłosierdzia o godz. 17.30.
- I Czwartek -
- I Piątek- od godz. 9.00 duszpasterskie odwiedziny chorych. Spowiedź św. o godz. 17.00.
- I Sobota -
- Niedziela - w przyszłą niedzielę przypada Niedziela Miłosierdzia. Święto patronalne Caritas i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. O godz. 15.00 "Godzina Miłosierdzia" przed N.S.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w dni powszednie września 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Dziękuję wszystkim Parafianom za włączenie się w przygotowanie uroczystości Wielkanocnych.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: w  środę. spotkanie dla kręgu biblijnego. W przyszłą niedzielę młodzi kandydaci którzy chcą przyjąć sakrament dojrzałości chrześcijańskiej w trakcie sumy złożą swoje wyznanie wiary przed całą Wspólnotą, a  po sumie spotkanie z nimi i ich Rodzicami oraz spotkanie  ze wspólnotą Ż.R.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Caritas Diecezji Koszalińsko-Kolobrzeskiej zachęca do przekazania 1% z rozliczenia PIT na rzecz Caritas "Pomagam Bliźniemu" Informacje są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
8. Dziękuje za przygotowanie i ozdobienie krzyży, które znajdują sie na terenie naszej parafii do obchodów paschalnych.
9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w kwietniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
10 . Zapowiedzi przedślubne: Mirosław Andrusieczko, kawaler, zam. w Dygowie i Aleksandra Cheba, panna, zam., w Jazach, zap. I.