Ogłoszenia duszpasterskie 08.04.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
- II Niedziela Wielkanocy - Niedziela Miłosierdzia Bożego - święto patronalne Caritas i rozpoczęcie Tygodnia Miłosierdzia. O godz. 15.00 "Godzina Miłosierdzia" przed N.S.
- poniedziałek- uroczystość Zwiastowania Pańskiego, w trakcie Mszy św. będzie możliwość włączenia się w dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego
czwartek- modlitwa w intencji powołań o godz. 17.30. Msza św. wieczorna wotywna do Ducha św. w intencji II Synodu i PZS.
- Niedziela - w przyszłą niedzielę przypada Niedziela Biblijna i rozpoczniemy Ogólnopolski Tydzień Biblijny
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w dni powszednie września 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Na zakończenie Tygodnia Miłosierdzia, w przyszłą niedzielę, zbiórka do puszek na cele charytatywne Caritas.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: we wtorek po mszy wieczornej, spotkanie z PZC, w środę po Mszy św. spotkanie z uczestnikami pielgrzymki majowej do Krakowa, w  czwartek msza z udziałem PZS, a po niej spotkanie. Próba chóru w czwartek  o godz. 18.00. Schola spotyka się w piątek o godz. 16.00. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas II SP.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Caritas Diecezji Koszalińsko-Kolobrzeskiej zachęca do przekazania 1% z rozliczenia PIT na rzecz Caritas "Pomagam Bliźniemu" Informacje są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
8. We wtorek zapraszam Parafian na godz. 8.30 pod obelisk, upamiętniający ofiary katastrofy smoleńskiej, będziemy uczestniczyć w modlitwie w ich intencji oraz złożone zostaną kwiaty i wiązanki w 13 rocznicę katastrofy.
9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w kwietniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
10 . Zapowiedzi przedślubne: Mirosław Andrusieczko, kawaler, zam. w Dygowie i Aleksandra Cheba, panna, zam., w Jazach, zap. II. Maciej Rozwód, kawaler, zam., w Bardach i Magdalena Stankiewicz, panna, zam., w Kołobrzegu, zap. I.
11. Do wieczności w minionym tygodniu odszedł śp. Kazimierz Kwiatkowski, l. 66 z Bard. RiP.