Ogłoszenia duszpasterskie 15.04.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
- III Niedziela Wielkanocy - Niedziela Biblijna - rozpoczynamy Ogólnopolski Tydzień Biblijny,
- poniedziałek-
- czwartek- modlitwa w intencji powołań o godz. 17.30.
- Niedziela - Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczniemy dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w dni powszednie września 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Zgodnie z rozporządzeniem ks. bp. diecezjalnego połowa tacy z dnia dzisiejszego jest odprowadzana do Kurii w Koszalinie.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie z rodzicami dzieci klas II SP.
W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie z kandydatami do bierzmowania również z osobami dorosłymi, które wcześniej zgłosiły się aby przyjąć ten sakrament.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Caritas Diecezji Koszalińsko-Kolobrzeskiej zachęca do przekazania 1% z rozliczenia PIT na rzecz Caritas "Pomagam Bliźniemu" Informacje są wyłożone na stolikach przy wyjściu z kościoła.
8. Już dzisiaj zapraszam na spotkanie muzyczno - wokalne, pt.: " Z radością o Bogu" z chórem "Harmonia" z Wielenia pod opieką ks. Grzegorza Grabowskiego, 18 kwietnia. O godz. 17.00 w naszym kościele chór ten wykona pieśni wielkanocne, a następnie wspólna Msza św. o godz. 18.00 Serdecznie zapraszam. Informacje na stronie internetowej i w gablocie
9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w kwietniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
10 . Zapowiedzi przedślubne: Maciej Rozwód, kawaler, zam., w Bardach i Magdalena Stankiewicz, panna, zam., w Kołobrzegu, zap. II.