Ogłoszenia duszpasterskie 03.06.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
 - do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała, w trakcie której o godz. 18.00 uczestniczymy w procesji eucharystycznej wokół kościoła. Zapraszam także dziewczęta do sypania kwiatów. Zgodnie z naszą tradycją w poszczególne dni sprawowane są Msze św. dziękczynno - błagalne w intencji Parafian mieszkających w poszczególnych miejscowościach naszej parafii. W poniedziałek zapraszam Parafian z Czernina, Kol. Czernin, Stojkowa, Kol. Stojkowo i Stramniczki na godz. 18.00. W środę Parafian z Gąskowa, Kol. Gąskowo, Świelubia, Pustar i Dębogardu. W czwartek Parafian z Bard, Pyszki, Miechęcina i Dygowa.
- wtorek -  wsp. św. Bonifacego, bp i m. .
- czwartek- modlitwa w intencji powołanych o godz. 17.30,
- piątek - uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszam szczególnie członków Arcybractwa Straży Honorowej  NSPJ. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych,
- sobota -  wsp.  Niepokalanego Serca NMP.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w dni powszednie września 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.Dziękuję raz jeszcze za włączenie się Parafian w obchody Bożego Ciała. W sposób szczególny dziękuje Radzie Duszpasterskiej i PZC za przygotowanie pikniku, tym którzy upiekli ciasto i tym, którzy włączyli się do wspólnej zabawy i tworzenia wspólnoty. W przyszłą niedziele przypada II niedziela miesiąca.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie ze wspólnotą Ż. R. . W środę spotkanie po mszy Kręgu Biblijnego.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7.  Bierzmowanie w naszej parafii zostanie udzielone młodzieży: 05.06. o godz. 17.00 przez ks. bp Krzysztofa Zadarkę. Zapraszam Parafian do modlitwy w ich intencji i udziału w uroczystości.
8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w czerwcu  zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. Zapowiedzi: Przemysław Mielianiec, zam. w Gryficach i Natalia Brzezińska, zam. w Dygowie. Zap. II.
10. Zmarł śp. Henryk Kłak z Pustar. RiP.