Ogłoszenia duszpasterskie 10.06.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
 - nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ w dni powszednie sprawowane są o godz. 18.00,
- poniedziałek- wsp. św. Barnaby Ap. ,
- wtorek- Msza św. wotywna do Ducha Św. w intencji II Synodu i PZS,
- środa - wsp. św. Antoniego Padewskiego,
- czwartek- modlitwa w intencji powołanych o godz. 17.30, wsp. bł. Michała Kozala, bp,
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w dni powszednie października  2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę.Dziękuję raz jeszcze za włączenie się Parafian z poszczególnych miejscowości w oktawę  Bożego Ciała. W przyszłą niedzielę, zgodnie z rozporządzeniem Kurii, zbiórka do puszek na KUL i kształcenie w diecezji
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: we wtorek po mszy połączone spotkanie dla: PZS, PZC i R.D. . W piątek o godz. 18.30 nauka dla narzeczonych w salce na probostwie. W przyszłą niedzielę po sumie obowiązkowe spotkanie dla rodziców dzieci z klas II SP.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w czerwcu  zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.

Drukuj