Ogłoszenia duszpasterskie 24.06.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
 - nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ w dni powszednie sprawowane są o godz. 18.00,
-- niedziela - uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela,
- poniedziałek-
- wtorek-
- środa -
- czwartek- modlitwa w intencji powołanych o godz. 17.30. Wieczorna Msza św. z wigilii uroczystości św. Apostołów Piotra i Pawła.
- piątek - uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Z uwagi na uroczystość w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych,
- sobota - zakończenie nabożeństw ku czci NSPJ.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w dni powszednie października  2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. Zgodnie z rozporządzeniem Kurii w Koszalinie, taca z uroczystości św. Piotra i Pawła jest przekazywana na rzecz Stolicy Apostolskiej .
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: w środę nie będzie spotkania Kręgu biblijnego. W przyszłą niedzielę po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż. R.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Dzisiaj PZC kwestuje na rzecz potrzebujących pokrycia kosztów związanych z leczeniem.
8.  W dniu 3 lipca 2018(wtorek) od godz. 13.30 w Przychodni przy ul. Zielonej w Dygowie, odbędzie się badanie USG Dopller przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Więcej informacji w Przychodni. Plakat zaś umieszczony jest w gablocie.
9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lipcu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
10. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Jaśkiewicz, kaw., zam. w Koszalinie i Weronika Rulis, panna, zam. w Świelubiu, zap. II.

Drukuj