Ogłoszenia duszpasterskie 01.07.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
 - od poniedziałku 1 lipca do 31 sierpnia,Msze św. w dni powszednie w kościele parafialnym będą sprawowane o godz. 8.30,
- poniedziałek-
- wtorek- św. św. Tomasza Apostoła,
- środa -
- czwartek- modlitwa w intencji powołanych o godz. 8.00. I Czwartek miesiąca.
- piątek - I Piątek miesiąca. Wsp. bł. Marii Teresy Ledóchowskiej. Spowiedź o godz. 8.00. Od godz. 9.00 odwiedziny duszpasterskie chorych. Po południu spowiedź o godz. 17.30 zakończona obrzędem udzielenie komunii św. poza Mszą św.,
- sobota - I Sobota miesiąca.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w dni powszednie października  2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela miesiąca.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu: dzisiaj po sumie spotkanie ze wspólnotą Ż. R. W piątek o godz. 18.30 nauka przed chrztem św. dla rodziców i rodziców chrzestnych w salce na probostwie.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7.  W dniu 3 lipca 2018(wtorek) od godz. 13.30 w Przychodni przy ul. Zielonej w Dygowie, odbędzie się badanie USG Dopller przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, płuc, stawów oraz echo serca. Badania są odpłatne. Cena jednego badania to 55 zł. Więcej informacji w Przychodni. Plakat zaś umieszczony jest w gablocie.
8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lipcu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. Zapowiedzi przedślubne: Rober Szpak, zam., w Czerninie i Magdalena Balukiewicz, zam., w Czerninie. Zap. I.