Ogłoszenia duszpasterskie 08.07.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
 - od poniedziałku 2 lipca do 31 sierpnia,Msze św. w dni powszednie w kościele parafialnym są sprawowane o godz. 8.30,
- poniedziałek-
- wtorek-
- środa - święto św. Benedykta, opata, Patrona Europy,
- czwartek- modlitwa w intencji powołanych o godz. 8.00. Wsp. św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika,
- piątek -wsp. świętych Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników,
- sobota -
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w dni powszednie października  2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. W minionym tygodniu odnowiono zakrystię i przedsionek do niej prowadzący. Zostały zamontowane rynny na bocznym wejściu do kościoła parafialnego. W odpowiedzi na prośbę Parafian , został  postawiony TOI TOI. Będzie można z niego korzystać w niedziele i uroczystości. Koszt jego wynajęcia to około 100 zł. miesięcznie. Postawiony jest na przeciw bramy wjazdowej na probostwo.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lipcu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
8. Zapowiedzi przedślubne: Rober Szpak, zam., w Czerninie i Magdalena Balukiewicz, zam., w Czerninie. Zap. II. Kamil Gill, zam., w Szczecinie i Aleksandra Rosiak, zam., w Gąskowie oraz Krzysztof Sitnik, zam., w Ustroniu Morskim i Paula Maszka, zam., w Dygowie, zap. I.
9. W minionym tygodniu zmarła śp. Alina Rajtak z Gąskowa. RiP.

Drukuj