Ogłoszenia duszpasterskie 15.07.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
 - w lipca oraz w sierpniu,Msze św. w dni powszednie w kościele parafialnym są sprawowane o godz. 8.30,
- poniedziałek- wsp. NMP z Góry Karmel. Po Mszy św. o godz. 9.00 nabożeństwo do Matki Bożej Szkaplerznej na które szczególnie zapraszam Bractwo Szkaplerzne,
- wtorek-
- środa -
- czwartek- modlitwa w intencji powołanych o godz. 8.00.
- piątek -wsp. bł. Czesława, prezbitera,
- sobota -
- niedziela-  w przyszłą niedzielę z uwagi na wspomnienie św. Krzysztofa po mszach poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w dni powszednie listopada 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. W odpowiedzi na prośbę Parafian , został  postawiony TOI TOI.  Koszt jego wynajęcia to około 100 zł. miesięcznie. Postawiony jest na przeciw bramy wjazdowej na probostwo. Zgodnie z rozporządzeniem Kurii w Koszalinie, 50 % tacy z dnia dzisiejszego, Parafie muszą przekazać do kurii biskupiej.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w lipcu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
8. Zapowiedzi przedślubne: Kamil Gill, zam., w Szczecinie i Aleksandra Rosiak, zam., w Gąskowie oraz Krzysztof Sitnik, zam., w Ustroniu Morskim i Paula Maszka, zam., w Dygowie, zap. II.
9. W minionym tygodniu zmarł śp. Zdzisław Kruk ze Stojkowa. RiP.