Ogłoszenia duszpasterskie 05.08.2018 r

1.W liturgii tygodnia:
-  w sierpniu,Msze św. w dni powszednie w kościele parafialnym są sprawowane o godz. 8.30,
- poniedziałek -święto Przemienienia Pańskiego. Odpust parafialny we Wrzosowie. Suma odpustowa o godz. 18.00.
- środa - wsp. św. Dominika, prezbitera,
- czwartek- modlitwa w intencji powołanych o godz. 8.00. O godz. 8.30 Msza św. wotywna do Ducha Św., w intencji trwającego II Synodu diecezjalnego oraz w intencji PZS. Serdecznie zapraszam zespól synodalny oraz Parafian do wspólnej modlitwy,
- piątek - święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika,
- sobota- wsp. św. Klary, dziewicy.
2. Intencje mszalne. Są  wolne intencje w dni powszednie grudnia 2018.
3. Składam staropolskie „Bóg zapłać” za ofiary złożone na tacę. W przyszłą niedzielę przypada II niedziela w miesiąca.
4.Polecam prasę katolicką: „G N”.
5.Spotkania w tym tygodniu:  dzisiaj po  sumie spotkanie ze wspólnotą Ż. R.  ,w piątek o godz. 18.00 nauka dla narzeczonych.
6. Informacje związane z naszą parafia można znaleźć na  stronie internetowej: gminadygowo.pl.
7. Organizujemy pielgrzymkę do Lichenia w dniach 31.08 do 01.09. 2018.  Pełne wyżywienie, ubezpieczenie. Noclegi w Domu Pielgrzyma. Wyjazd 31 sierpnia (piątek) ok 5 rano. Powrót w sobotę. Koszt ok.230zł. Zapisy w zakrystii lub Biurze Parafialnym.
8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzę udanego tygodnia. Jubilatom i solenizantom składam serdeczne życzenia. Rodziców wraz z małymi Jubilatami urodzonymi w sierpniu zapraszam na Mszę św. w ostatnią niedzielę miesiąca.
9. W minionym tygodniu odeszły do wieczności śp. Kazimiera Sazońska, Bronisława Łaput, Aniela Zacholska. RiP.

Drukuj